מהנדסת שנפצעה בתאונת שרשרת תובעת מעל למיליון שקלים מהביטוח הישירמהתביעה שהגישה לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו"ד דותן לינדנברג, המתמחה בתביעות נזקי גוף ובכללן תאונות דרכים, עולה כי הרכב שנסע לפניה בלם בלימת פתע. היא הספיקה לבלום את מכונית ההונדה בה נהגה מבלי להתנגש בררכב שלפניה, אך הרכב שנסע מאחור לא שמר מרחק כמתבקש, התנגש ברכבה והדף אותו לעבר הרכב שבלם לפניה. כתוצאה מהתאונה רכבה נפגע מקדימה ומאחור וראשה, צווארה וגופה, נחבטו לפנים ולאחור.

במסגרת הבדיקות הרפואיות שנערכו למהנדסת, אם ל-2, נמצא כי היא סובלת מכאבים וממגבלות תנועה לכל אורכו של עמוד השדרה, מזרמים בידיים וברגליים ומצוואר תפוס. בדיקות CT הדגימו כי היא סובלת מבלטים במספר חוליות בעמוד השדרה וכי היא סובלת מצוואר תפוס. כמו כן, בעקבות התאונה החלה התובעת להתלונן על כאבי ראש וסחרחורות.

למרות סדרת טיפולים לא חלה הטבה במצבה ומאז התאונה ובעקבותיה,  היא ממשיכה לסבול מכאבים, ממגבלות תנועה,  מנימול, מכאבי ראש וסחרחורות המגבילים את תפקודה.

בא כוחה עו"ד דותן לינדנברג ביקש לאחרונה מבית המשפט למנות מומחים מטעמו בתחום האורתופדיה והנוירולוגיה שיבדקו את מצבה הרפואי של המהנדסת ויקבעו בהתאם לכך, מהם שיעורי הנכות האורתופדית, הנוירולוגית והתפקודית מהן היא סובלת.

הנפגעת מבקשת לקבל פיצוי עבור הפסדי שכר, זכויות סוציאליות ופנסיוניות, כאב וסבל, הוצאות רפואיות  ועזרת צד ג'.

טרם הוגש כתב הגנה.

דותן לינדנברג צילום : שירן ולק

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה