יוסי בכר מטיל פצצה - ברוט הקליט אותי בסתר לפני 5 שנים, ערך את ההקלטה והפיץ שקרים בשמי כדי לפגוע בלחיאנימה חושבים הבת ימים על ראש עיר שמקליט אנשים בסתר ומפיץ את ההקלטה לצרכיו האישיים? יוסי בכר חושב שזו בושה לאיש, בטח לראש עיר. בתשובה לשאלות עיתונאי מטעם ברוט, הוא מכחיש את הפרסומים שיצאו בשמו. הוא גם מוסיף בכתב לעיתונאי - "כולם יודעים שאני לא נמנה על אוהביו של לחיאני, אבל הוא איש ביצוע גדול בכמה מידות על ברוט הנוכחי".
תגובת מטה לחיאני - ברוט בלחץ ויעשה הכל כדי לשמור על הכיסא שלו בלי לבחול בשום אמצעי, גם לרדת הכי נמוך שאפשר.

יוסי בכר

יוסי בכר זועם, לפתע הסתבר לו שבשיחה אישית שקיים עם ברוט לפני 5 שנים, ברוט הקליט אותו בסתר מדבר בכעס על לחיאני , הוא שמר את ההקלטה ולפתע החליט להפיץ את תוכנה בימים אלו.

נראה שברוט חצה קו אדום - בת ימים לא אוהבים מקליטים בסתר. מה זה אומר על ברוט שואל יוסי בכר? 

בכר זועם עוד יותר שדבריו עוותו בכלי התקשורת שבמריץ את ברוט. שם פורסמו דברים בשמו שהוא לא אמר.

וכך כותב יוסי בכר לעיתונאי של צביקה ברוט:

"קשקוש. אני לא אמרתי שלחיאני חייב כסף לעבריינים ולא דיברתי על ניסיונות לחסל אותו. שצביקה ברוט יביא לך את ההקלטה המלאה תשמע בדיוק מה אמרתי.

באתי לראש העיר הנבחר במטרה להדריך אותו כיצד להצליח והוא באופן מביש, הקליט אותי ביום שהייתי כעוס במיוחד על לחיאני.

אני היום יכול להצהיר ש- ראש העיר הנוכחי, ברוט - גרוע בהרבה מלחיאני.
היום אני מודע לשקרים ולהבטחות הסרק של צביקה ברוט האיש מלא מניפולציות ושקרים.

לגבי משפחות פשע שמנסות לחסל אותו אין לי שום מושג או מידע ולכן אל תכניסו לי מילים לפי.

ההקלטות של צביקה ברוט, ראש העיר הכושל ביותר שהיה בעיר, נוצרו איי שם ב 2019, אני מציע לך שתשמע את ההקלטה ישירות ממנו לפני שאתה מחליט לשאול אותי שאלות לא מדויקות.

מי שהקליט אותי  זה לא שום פעיל פוליטי, זה ראש העיר. מביש שראש עיר מקליט את מי שבא לסייע לו ולהדריך אותו וכנראה גם ערך את ההקלטות. מה זה אומצר עליו?

אני מבקש שתעביר אליי את הקלטה כדי שאבדוק האם היא נערכה, כי הבחור הלא אמין הזה עוסק בעריכות ודברים שפלים.

אם אתה רוצה לעשות כתבות מאוזנות, אני מציע לך שתשב איתי עכשיו לפני הבחירות ותשאל את ראש העיר הנוכחי מספר שאלות נוקבות על הבטחות סרק, שוחד לכאורה כרגע, שקרים גסים וגניבת דעת הקשורים כולם לראש העיר הנוכחי.

לידיעתך ביקשתי מרשות רשמית להתחיל לבדוק מקריי שוחד לכאורה הקשורים לראש העיר הנוכחי ואני כרגע ממתין לתשובתם.

מי שמרמה יום יום את תושביי בת ים שנתנו להם את קולו  גרוע בהרבה ממי שהורשע במקרה שהוא חד משמעי אינו הולכת שולל של תושבים ובוחרים כראש העיר הנוכחי.

לחיאני  שילם את חובו וחוזר להתמודד, לגיטימי.

כולם יודעים שאני לא נמנה על אוהביו של לחיאני, אבל הוא איש ביצוע גדול בכמה מידות על ברוט הנוכחי, שאינו ראוי בעיניי לקבל שוב את אמון התושבים.

לי כבר יש זמן רב רושם שאתה מאתרג את ברוט, שב איתי ותוכיח לי שלא כך הדבר ואתן לך שאלות שלראש העיר אין תשובה עליהן, נראה אם תבדוק ותפרסם את שקריו וגניבת הדעת הגסה  שלו מתושבי העיר האהובים".

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה